Koncerty

VII festiwal muzyki żeglarskiej i turystycznej

Program

25 lipca zapraszamy na następujące koncerty:

16:00 – Sztorm grupa – koncert dla dzieci

 

LINK DO KONCERTU JUŻ WKRÓTCE

19:00 – Nocny Lot

Nocny Lot pierwszy raz pojawił się na Bazunie w 2013 roku, jeszcze jako jednoosobowy projekt pewnego basisty. Fundamenty obecnego składu powstały w 2015 roku. Zespół w repertuarze ma piosenki autorskie, jak i cudze we własnych aranżacjach. Są to historie z miast i gór, bulwarów i mórz, miłości i rozczarowań.

Więcej informacji o zespole

LINK DO KONCERTU JUŻ WKRÓTCE

20:00 – North Cape

North Cape – to jeden z niewielu zespołów, który konsekwentnie i bez udziwnień wyraża swoją fascynację morskimi pieśniami a cappella. Wieloletni rozwój muzyczny grupy spowodował wytworzenie opartego na klasycznej harmonii oryginalnego stylu i brzmienia i poszanowania dla możliwości najdoskonalszego instrumentu, jakim jest ludzki głos.

Więcej informacji o zespole

LINK DO KONCERTU JUŻ WKRÓTCE

21:00 – Trzy Majtki

Zespół „Trzy Majtki” powstał w 1999 roku z potrzeby i chęci wspólnego muzykowania. Szanty były naturalnym wyborem z powodu bliskości morza. Występuje w całej Polsce, a ostatnio coraz częściej pojawia się również na zagranicznych festiwalach folkowo-szantowych.

Więcej informacji o zespole

LINK DO KONCERTU JUŻ WKRÓTCE

22:00 – Gr0m

Urodzony w Człuchowie 5 lutego 1985. Od najmłodszych lat zainteresowany muzyką, co potwierdzały szkolne wyniki w tej dziedzinie. W wieku 14 lat zamienił swój pierwszy motocykl na pierwszą gitarę i zainspirowany Jimim Hendrixem ćwiczył dnie i noce. Niestety nic z tego nie wynikło.

Więcej informacji o wykonawcy

LINK DO KONCERTU JUŻ WKRÓTCE

Skip to content