Warsztaty wokalne

VII festiwal muzyki żeglarskiej i turystycznej

Warsztaty wokalne

Cykl trzech wyjątkowych spotkań poprowadzą dla Was członkowie zespołu North Cape. O ich umiejętnościach w tym zakresie można by się rozpisywać przez długie godziny, mamy więc nadzieję, że każdy chcący poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie z radością spotka się z nimi on-line w terminach podanych poniżej. Zapraszamy do śledzenia naszej strony, facebooka oraz publikowanych tam wydarzeń!

17 lipca – 19:00-20:00

Piątek

Warsztaty wokalne

Zapraszamy  wszystkich chętnych do wzięcia udziału w jedynych takich internetowych warsztatach wokalnych!

Zachęcamy do spotkania się z wyjątkowymi nauczycielami, jakimi są Panowie z grupy North Cape!

Ci niezwykle utalentowani mężczyźni przeprowadzą zajęcie trzykrotnie.

Na pierwszych z nich nauczymy się w jaki sposób dbać o swoje gardło tak aby zawsze pozostawało w dobrej kondycji i nauczymy się rozśpiewywać.

Jak duże znaczenie ma prawidłowe rozgrzanie własnego aparatu mowy przed rozpoczęciem śpiewania?

Link do warsztatów podamy już wkrótce.

25 lipca – 14:00-15:00

Sobota

Warsztaty wokalne

Wiemy już jak prawidłowo się rozśpiewywać oraz co zrobić, aby nasze gardło i cały aparat mowy funkcjonował prawidłowo. Nie pozostaje nam już nic innego jak rozpocząć pracę nad bardziej złożonymi zagadnieniami.

Co zatem zrobić, aby dobrze podać utwór na głosy?

Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, dołączcie do nas 25 lipca gdzie przez cały dzień będziemy wspólnie celebrować koncerty i wile innych wydarzeń związanych z projektem Rawa Gra szanty.  Donośne śpiewy z pewnością pomogą nam dobrze przygotować się do festiwalowego wieczoru.

Link do warsztatów podamy już wkrótce

26 lipca – 12:00-13:00

Niedziela

Warsztaty wokalne

Gotowi do podsumowania naszej pracy nad własnym głosem?

Jak już się prawidłowo rozśpiewamy i prześpiewamy nasz utwór na głosy, członkowie zespołu North Cape podpowiedzą nam, w jaki sposób możemy rozbudować nasze wykonanie o różne smaczki harmoniczne. Ponieważ taka praca kosztuje nasze gardło i nas samych wiele wysiłku, podpowiedz również jak zachować formę między kolejnymi koncertami.

Dla wszystkich tych, którzy pracują swoim głosem, ale nie koniecznie używają go, aby śpiewać, nasi nauczyciele przygotowali kilka cennych uwag dotyczących konferansjerki. Elementy konferansjerki koncertowej zwieńczą więc naszą przygodę  z nauką  pracy  nad głosem w tym cyklu warsztatów.

Link do warsztatów podamy już wkrótce

Skip to content